Ettevõttest

Finesta pakub rahvusvahelistele ettevõtetele lahendusi kõrgekvaliteedilise tööjõu värbamisel ja rentimisel ning äriprotsesside kohaldamisel Eesti oludele vastavaks. 

 

Me suudame leida teile parimad inimesed ja parimad partnerid, kes aitavad teie äri kasvatada. Keskendume valdkondadele, kus on tarvis spetsiifilisi erialaseid pädevusi ja oskusi. Oleme oma klientidele strateegiliseks partneriks ning meie kohustuseks on muutuva majanduse tingimustes saavutada kõik klientide poolt seatud eesmärgid. Oleme uhked selle üle, et oleme paindlikud ning suudame teie vajaduste rahuldamiseks leida pikas perspektiivis parimad lahendused.

 

Meie eesmärk on saavutada rahuldav ja mõõdetav tulemus kõigi meie tegevusega seotud osapoolte jaoks. Kvalifitseeritud töötajad ning pädevad ja kogenud juhtivtöötajad on tänapäeva muutuvas keskkonnas suhteliselt liikuvad. Me pakume ettevõtetele lahendusi, mis lähtuvad suurest pildist, unustamata, et väärt inimene võib olla ettevõtte jaoks kõige tähtsam vara. Me usume inimestesse.

 

Meie väärtused:

 

 • Kindel partner 
  Me võtame oma kokkuleppeid ja sotsiaalseid kohustusi tõsiselt. See tähendab, et Finesta täidab alati oma lepingud ja kohustused vastavalt kokkulepitule ja õigeaegselt.
 • Usaldusväärsus
  Finesta täidab alati oma lubadused ning me püüdleme selle poole, et nii seotud ettevõtete kui eraisikute ootuseid ületada. Suheldes avatult ja ausalt, hoiame kõigi osapoolte saladusi. Lähtuvalt oma klientide huvidest, tegutseme kooskõlas tänapäeva maailma reeglite ja tavadega.
 • Professionaalsus
  Finesta personal tunneb igas esindatud riigis kohalikke õigusakte ja regulatsioone ning me teenindame oma kliente seadusandlust järgides.
 • Inimlikkus 
  Me lähtume teadmisest, et iga kokkuleppe mõlemad osapooled on alati inimesed.

 

Finesta Baltic OÜ asutati 2008. aastal.


Finesta kuulub järgmistesse organisatsioonidesse:

 

Eesti Personalirendiettevõtete Liit (ERPEL)         http://www.staffing.ee/ 

 

Eesti Elektroonikatööstuse Liit (EETL)                  http://www.estonianelectronics.eu/

 

Soome-Eesti Kaubanduskoda (FECC)                    http://www.fecc.ee/et/

 

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda                               http://www.koda.ee/