Finesta annab hoogu andekale moedisainerile

Finesta
28.09.2017

Sügisene Tallinn Fashion Week 2017, Eesti kõige mainekam moeüritus, algab Kristian Steinbergi showga, mida esitleb Finesta. Karl Kristian Steinberg on andekas ja töökas rahvusvaheliselt tunnustatud disainer, kellel on oma disainiga ühiskonnale paljugi öelda.

Kristian Steinberg on Eesti juurtega disainer, kes tegutseb peamiselt Londonis. Tallinna moenädalal esitletav kollektsioon Pocahontas valmis aga Eestis. Kristian tuli Eestisse, et jagada siinse moetööstusega oma kogemusi ning EKA õppejõuna tõsta meie moeüliõpilaste taset.

Finesta juht Heikki Mäki avab sponsorluse tagamaid: “Finesta toetab Kristian Steinbergi, sest peame oluliseks talentide märkamist. Usume inimestesse ja soovime jagada inspiratsiooni, mida professionaalne moeetendus kahtlemata pakub.”

Loe veel

Tehnoloogiaga muudame värbamise efektiivsemaks

Rainer Aunpu - Skillificu asutaja ja juht, Finesta äriarendusjuht
28.09.2017

Arvestades tehnoloogia arengutaset maailmas, on omajagu üllatav, kuidas mõned majandussektorid suudavad muudatuste tohutule jõule vääramatu jonnakusega vastu seista. Personaliteenuste ja värbamise valdkond on ilmselt üks suuremaid majandusvaldkondi maailmas, mis oma tehnoloogia kasutuse tasemelt on valdavalt kusagil 20 aasta taguses ajas. Viimane tõeline innovatsioon näib pärinevat ajast, kui CV muutus elektrooniliseks ja leidis tee kesksetesse CV-andmebaasidesse.

Personaliteenuste ja värbamise tõhustamiseks on maailmas loodud juba hulk nutikaid lahendusi, kuid nende leviala ja turuosa võrreldes inimeste leidmise traditsiooniliste meetoditega on veel kaduvväike. Isegi professionaalsed värbamisettevõtted tuginevad täna sellistele lahendustele nagu ohtrate märkmetega varustatud väljatrükitud CV-de kuhi lauanurgal, Exceli tabel värbamisprotsessi haldamiseks ja CV-de „diagonaalis“ lugemine kandidaatide sobivuse tuvastamiseks. Rääkimata siis sadade samasisuliste e-kirjade käsitsi saatmisest kandidaatidele või kandidaatide isikuandmete töötlemise seadusele vastavuse küsitavusest.

Loe veel

Finesta Baltic avas esinduse Vilniuses

Finesta
28.09.2017

Nüüd on Finesta ülebaltikumiline ettevõte. Septembris avatud tütarfirma UAB Finesta Lithuania keskendub eelkõige tööjõurendi- ja värbamisteenustele ning esimesed värbamisprotsessid on juba töös. Leedus on palju nii rahvusvahelisi kui ka kodumaiseid tööstusettevõtteid, mis annab meile julguse seada suuri eesmärke.

Meie Leedu ettevõtte värbamisjuhiks on Indre Kirkilyte, kes on eelnevalt samas valdkonnas tegutsenud. Indre näol on tegemist isikuga, kes orienteerub suurepäraselt koduturul ning on teinud värbamisi ka väljaspool Baltikumi. UAB Finesta Lithuania tegevjuhiks on Martin Mägi, kes juhib ka meie Läti üksust. Martin on Leedu ning Läti turgudel toimetanud alates 2013 aastast.

UAB Finesta Lithuania kuulub Eesti-Leedu ja Soome-Leedu Kaubanduskoja täieõiguslike liikmete hulka. See võimaldab olla kursis riikide majandustegevuse ning koostöövõimalustega.finesta.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates või vajutades “Sain aru” ikooni nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot​ ​SAIN ARU