Kaheksa soovitust, kuidas töövestlusel rahulikuks jääda

Finesta
28.05.2018


Tööintervjuu eelset rahutust oleme ilmselt kõik kogenud vähemalt korra elus. Väike ärevusevärin enne vestlust on pigem soovitatavgi, sest nii jätad endast vestlusel siira ja vahetu mulje. Inimesed, kes on töövestlustel alati väga rahulikud, riskivad kohtumisel jällegi liialt ükskõiksete ja üleolevatena näida. Teisalt pole liigne ärevus, mis Sind kogelemise, käte värisemise või higistamise näol tabab, meeldiv kogemus ei Sulle ega ka intervjueerijale. See võib anda märku, et Sinu oskus pingeolukorras töötada ja keskenduda vajab arendamist ning osutub tööle saamisel hoopis takistuseks.Kuidas valmistuda töövestluseks nii, et ärevus Sinu üle olulisel hetkel võimust ei võtaks?

Loe veel

Viis soovitust uute kolleegidega sõbrunemiseks

Finesta
15.05.2018


Uuel ametikohal alustamine võib olla üsna suur katsumus - uued projektid, uus töökoormus, uus ülemus (ja tema ootused). Rääkimata sellest, et sa pead tundma õppima ja sõbrunema uute kolleegidega. Kolleegidega hästi läbi saamine on oluline töökliima meeldivana hoidmisel ja tõenäoliselt valisid selle uue rolli lootuses, et sinusse suhtutakse sõbralikult. Kuid kellel on aega mõelda uute sõprade peale kui on vaja uue töörütmiga harjuda?

Loe veel

Töötaja pardalevõtuks avab värava värbaja

Ave Merilo
08.05.2018

Uute töötajate onboarding ehk pardalevõtmine pole midagi muud kui sisseelamisprogramm. Uudne mõiste aitab selle tähtsust meelde tuletada.

Eesrindlikumad organisatsioonid mõtlevad töötajate vastuvõtmise läbi osana talendijuhtimise programmist. Isegi kui te oma töötajatest talendi elutsükli terminites ei mõtle, tasub onboardingule tähelepanu pöörata. Uuringud näitavad, et onboarding mõjutab ettevõtte efektiivsust ja tulu ning suurendab uue töötaja edukust üle 10%. Lisaks suurendab toimiv sisseelamisprogramm tööga rahulolu ja pühendumist ning vähendab tööstressi ja tööjõu voolavust.

Loe veel

Finesta rahvusvaheline teekond jätkub uute uste avamisega

Finesta
04.05.2018

Avasime eelmise aasta septembris Leedus kontori ning vähem kui aastaga on ettevõttel olnud kiired ajad nii töötajate vahendamise kui ka uute klientide arvu kasvuga. Kui algselt oli Leedu peakontoris, Vilniuses, üks konsultant, siis tänaseks on lisandunud veel kaks uut kolleegi.

Loe veel

finesta.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates või vajutades “Sain aru” ikooni nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot​ ​SAIN ARU