Kuidas ära tunda usaldusväärset tööandjat?

Finesta
20.06.2018


Tänapäevases töösuhtes ei ole valija rollis enam ettevõte, vaid kandidaat. Hea tööandja peab vastama paljudele ootustele, et tööotsija antud ametikohta eelistaks. Ettevõte peab eelkõige tagama töö ja stabiilse sissetuleku, mis pakuks töötajale kindlustunde tuleviku suhtes. Mugavaks ära elamiseks ei peaks inimene, end ära kurnates ja tervist kahjustades, tegema topelt-vahetusi. Töötingimused peaksid olema kaasaegsed ja mõistlikud ning tootmistöö puhul ka turvalised.

Loe veel

Finesta Baltic suvise pööripäeva vastuvõtul Vilniuses

Finesta
14.06.2018


12. juunil korraldasid Balti- ja Põhjamaade saatkonnad Leedus koos Põhjamaade Ministrite Nõukogu ja Leedu Presidendi Kantseleiga Vilniuses suvisele pööripäevale pühendatud vastuvõtu, mille kutsutute hulka oli au kuuluda ka Finesta Balticul. Ürituse patroon on Leedu Vabariigi president Dalia Grybauskaitė. Üheskoos pakuti ja prooviti naaberriikide rahvustoite, kuulati muusikute etteasteid ja viidi läbi mitmeid põnevaid mänge, mis eelkõige lapsi elevil hoidsid.

Loe veel

Finesta Baltic Rae valla mängude hooaja lõpetamisel

Finesta
11.06.2018


Spordisarja Rae Valla Mängud hooaeg kulmineerus reedel, 8. juunil golfiturniiri ning sellele järgnenud hooaja paremate autasustamisega. Parimaks pärjati Karla küla meeskond, kes edestas tasavägises võistluses 1,5 punktise vahega teiseks tulnud Järveküla võistkonda. 

Selle hooaja mängude märksõnadeks olid osavus, nutikus ja meeskonnatöö. Vähem oli seekord korraldajate sõnul toorest jõudu ja kanget võhma eeldavaid spordialasid ning selle asemel pööras korraldustoimkond võistluskava koostades rõhku erineva sportlikkusega osalejatele jõukohastele väljakutsetele.

Loe veel

Head pearaamatupidajat on raske leida?

Finesta
11.06.2018


Üha enam kostub ettevõtete juhtidelt tagasisidet heade spetsialistide leidmise raskustest, seda olenemata valdkonnast või ettevõtte profiilist. Tööandjate välajakutse võib aga osutuda võimaluseks töövõtjatele, kellest edasipüüdlikumad saavad käesolevas tööelu situatsioonis jällegi võimaluse enda kompetentse vajalikus suunas arendada ning konkurentsivõimet tõsta. Finesta Balticu värbamiskonsultant Ave Merilo osales hiljuti Äripäeva Pärnu Konverentsi algatatud mõttevahetuses, jagades oma kogemusest lähtuvalt soovitusi peamistest pearaamatupidaja ametikohale vajalikest kompetentsidest. 

Loe veel

Finesta juubelipidu Soome Suursaatkonnas

Finesta
11.06.2018


Kümnendat tegevusaastat tähistav Finesta Baltic kutsus neljapäeval, 7.juunil head koostööpartnerid ja kolleegid aiapeole Soome Suursaatkonda Tallinnas. Koos võeti kokku senine tegevus viimase kümne aasta jooksul ning paotati ust ka tulevikuplaanide osas.Finesta juhi Heikki Mäki sõnul on igati põhjust tähistamiseks, kuna Finesta kaudu on möödunud kümne tegevusaasta jooksul sobiva töö leidnud tuhanded inimesed nii Eestis kui lähiriikides.

Loe veel

Mälestusüritus Metsakalmistul

Finesta
08.06.2018


4. juuni on oluline päev nii Eesti kui Soome riigi jaoks. Eestis tähistab see kuupäev Eesti Üliõpilaste Seltsi sinimustvalge lipu õnnistamise aastapäeva. Nimelt valisid ärkamisajal Eesti soost üliõpilased enda tunnusvärvideks sinise, musta ja valge. Esimene sinimustvalge lipp valmis 1884. aasta kevadel ning õnnistati ja pühitseti 4. juunil Otepää kiriklas. Soome riik omakorda tähistab 4.juunil Soome Kaitsejõudude lipupäeva.

Loe veel

finesta.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates või vajutades “Sain aru” ikooni nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot​ ​SAIN ARU