Teave küpsiste kohta

Finesta.ee veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Meie tooteid ja teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Küpsistest

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida külastatavad veebilehed paigaldavad teie arvutisse või muusse seadmesse (näiteks telefoni). Küpsised saadavad veebilehele informatsiooni, et ära tunda seadeid ja eelistusi. Neid kasutatakse laialdaselt, et tagada veebilehtede tõhusam töö ning anda infot külastajate eelistuste kohta.

Miks me küpsiseid kasutame?

Küpsiste puudumisel ei saaks te kasutada paljusid veebilehe funktsioone. Samuti võimaldab küpsiste kasutamine muuta veebilehe töö tõhusamaks ja seeläbi pakkuda parimat veebilehe sirvimise kogemust. Kasutame küpsiseid ka selleks, et jälgida veebilehe kasutusstatistikat ja veebilehel tehtavaid toiminguid, kuid iga kliendi liikumist veebilehel eraldi ei jälgi. Saadud infot kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamiseks.

Meie poolt kasutatavad küpsised

Seansi küpsised

Need salvestuvad üksnes ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Seansiküpsiseid kasutame statistika ja analüüsi jaoks.


Veebilehe sooritust jälgivad küpsised

Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas ja kui palju külastajad veebilehte kasutavad. Kogu informatsioon, mida need küpsised koguvad, on koondatud ning üldistatud ja seega anonüümne.


Sihtrühma- ehk reklaamküpsised

Need küpsised koguvad andmeid teie sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldab veebilehel esitada teie huvidele vastavat reklaamisisu. Aja jooksul võib Finesta küpsiseid teenuse kvaliteedi parandamiseks uuendada ja kohandada.

Kuidas hallata küpsiste seadeid?

Enamik veebibrausereid võimaldavad kontrolli küpsiste üle brauseri enda seadete kaudu. Küpsiste kustutamiseks või blokeerimiseks peate seega muutma oma veebibrauseri seadeid.

Küpsiste blokeerimisel peate arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi olla enam kasutatavad.

Et saada rohkem teavet küpsiste kohta, sealhulgas nägemaks, millised küpsised on teie arvutisse salvestatud ning kuidas neid hallata või kustutada, külastage w​ww.allaboutcookies.org või www.youronlinechoices.com/ee.