Finesta on Baltikumi suurimaid personaliettevõtteid ning on aidanud õige inimese ja talle sobiva töö kokku viia juba aastast 2008. Finesta toetab tööd otsivaid inimesi kogu karjääri vältel. Meil on palju erinevaid tööpakkumisi- nii äsja kooli lõpetanud, tööelus esimesi samme tegevatele noortele, kui uute väljakutsete otsinguil kogenud professionaalile.

Finesta kaudu on võimalik tööle asuda kahel erineval moel. Üks neist on Eestis juba üha enam leviv renditöö võimalus, kus tööleping sõlmitakse Finestaga, ent igapäevane töö asub teises ettevõttes. Finesta kaudu töötab erinevates Eesti ettevõtetes juba üle 1000 renditöötaja. Meie töötajaid renditakse eelkõige just tööstussektorisse, järgnevad kaubanduse ja laonduse valdkonnad. Vähem on rendipoolel nõudlust tippjuhtidele ja inseneridele, ent harv pole siiski ka see, et Finesta rendib oma kliendile tippspetsialistist tootmisjuhti või kõrgtasemel raadioinseneri. 

Lisaks renditööle aitavad Finesta värbamiskonsultandid leida sobivaid spetsialiste mitmete ettevõttete meeskondadesse. Kõige enam on edukaid värbamisi läbi viidud IT-spetsialistide, müügijuhtide ja raamatupidajate leidmiseks. Finesta värbamiskonsultandid on oma alal kogenud professionaalid ja viivad edukalt läbi ka keerukamate ametiprofiilide konkursse.

Finesta tegevus põhineb isiklikul lähenemisel, usaldusel ja professionaalsusel ning meie eesmärgiks on alati leida kõigi osapoolte jaoks sobiv lahendus, viies kokku õige inimese ja talle sobiva töö.

Juhindume oma tegevuses:

➤ inimlikkusest ja personaalsusest, sest usume inimestesse

➤ usaldusväärsusest, sest täidame antud lubadusi ja ületame ootusi

➤ professionaalsusest, sest teame ja järgime seadusi, kehtivaid lepinguid ning head tava

Võta meiega ühendust, kui:

➤ otsid osalise tööajaga tööd

➤ otsid lisatööd

➤ otsid ajutist tööd

➤ otsid põhikohaga tööd

➤ soovid töötada Eestis, Lätis, Leedus, Soomes või Šveitsis

➤ soovid töötada usaldusväärse tööandja juures

Vaata aktiivseid tööpakkumisi ja kandideeri SIIN

finesta.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates või vajutades “Sain aru” ikooni nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot​ ​SAIN ARU